Uwaga na pobór wody!

Tekst alternatywny

10.07.2018

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Moszczenicy ze względu na zbyt duży pobór w stosunku do możliwości ujęcia wody zwraca się z apelem o zaniechanie korzystania z wody sieciowej do celów innych niż socjalno-bytowe. Apel dotyczy mieszkańców miejscowości zaopatrywanych z ujęcia wody w Moszczenicy: Moszczenica, Wola Moszczenicka, Gajkowice, Kosów, Gazomia Stara, Białkowice, Pomyków (od Moszczenicy)

Przedsiębiorstwo prosi również o o zwrócenie uwagi na pobór wody z hydrantów p.poż przez osoby do tego nieuprawnione. Jedyne uprawnione podmioty to Jednostki Straży Pożarnej oraz służby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Moszczenicy.

Wszelkie zauważone nieprawidłowości prosimy zgłaszać pod następujące numery telefonów: 44 6169486 dni powszednie w godz. 7-15 oraz numery komórkowe: 602693822 lub 608365540 całodobowo.

Nadchodzące wydarzenia

Brak elementów.

Więcej...

Aktualności

Salon Tlenuj|Komora hiperbaryczna w MTI

16.05.2023

Salon Tlenuj|Komora hiperbaryczna w MTI

  Salon TLENUJ Już od 1 CZERWCA zapraszamy do Salonu Tlenuj pod adresem ul. 100-lecia Odzyskania Niepodległości 3, miejsca, które oferuje Ci możliwość zadbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie Komora Hiperbaryczna, którą oferuje marka Tlenuj, to urządzenie, które umożliwia oddychanie 100% tlenem pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki temu organizm otrzymuje większą ilość tlenu, co wpływa na przyspieszenie procesów regeneracyjnych, lepszą kondycję fizyczną i poprawę samopoczucia Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie swojej wydajności fizycznej lub chcesz przyspieszyć swoje leczenie, to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.tlenuj.pl i poznania więcej szczegółów na temat usług.Tlenuj z nami! Złap oddech i zadbaj o swoje zdrowie! Rezerwacji możesz dokonać JUŻ DZIŚ poprzez: www.tlenuj.pl +48 516 922 719 salon@tlenuj.pl  Zapraszamy również do udziału w MOTOFESTYNIE, podczas którego odbędą się liczne konkursy i zawody dla publiczności, a w nich do wygrania gadżety oraz vouchery Salonu Tlenuj! Do zobaczenia!

Czytaj więcej...
MOTOFESTYN 2023 27 i 28 maj  ZAPRASZAMY!

26.04.2023

MOTOFESTYN 2023 27 i 28 maj ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej...
Film promujący współpracę gminy Moszczenica z firmami z sektora MŚP i instytucjami rządowymi oraz uczelniami wyższymi

26.04.2023

Film promujący współpracę gminy Moszczenica z firmami z sektora MŚP i instytucjami rządowymi oraz uczelniami wyższymi..

Czytaj więcej...
11 LISTOPADA Narodowe Święto Niepodległości

18.11.2022

11 LISTOPADA Narodowe Święto Niepodległości

Czytaj więcej...
III Międzynarodowa Konferencja IT

18.11.2022

III Międzynarodowa Konferencja IT

5 września odbyła się III Międzynarodowa Konferencja IT w budynku Moszczenickich Terenów Inwestycyjnych.  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli reprezentanci instytucji rządowych tj. NASK, Urzędów Wojewódzkich i jednostek samorządu terytorialnego, specjaliści branży IT oraz przedsiębiorcy. Konferencję zorganizowano w ramach projektu pn. „Kompleksowa promocja i wsparcie w rozwoju internacjonalizacji przedsiębiorstw z wykorzystaniem potencjału gospodarczego powiatu piotrkowskiego jako klucz do zwiększenia międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Łódzkiego”, realizowanego przez Powiat Piotrkowski i Gminę Moszczenica.Na uroczystości gminę reprezentował zastępca wójta Krzysztof Jędrzejczyk. 

Czytaj więcej...
III Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii

18.11.2022

III Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii

4 września w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka przy ul. Spacerowej 15 w Moszczenicy odbyły się III Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii, które towarzyszyły tegorocznym Dożynkom.Do udziału w wydarzeniu zaproszono firmy z sektora MŚP, które są zainteresowane rozwojem rozwojem eksportu i zdobywaniem nowych rynków zbytu za granicą w obszarach: Informatyka i telekomunikacja, Innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze, Energetyka, w tym odnawialne źródła energii. Mieliśmy przyjemność gościć takich przedsiębiorców jak:PIO MED Piotr PatałaSYSTEM SOLAR Dom Drewna Adam GlinkaŁódzki Dom Biznesu Sp. z o.o. ​Odbierz Pieniądze Marta Zjawiona INCOMEO SP. Z O.O.INCOMETOYS SP. Z O.O.WODEX Jakub NowakCzyste ChłopakiFPU LAMPART Krzysztof LewandowskiDwór Kiełczówka Agroturystyka KROMLE KORYTNICAP.P.H.U. DUNINEX II S.C. T. Sakrajda, P. SakrajdaPOLICJAUrząd Gminy w Moszczenicy

Czytaj więcej...
Więcej...

Wyszukiwarka