Remont przejazdu w Raciborowicach

Tekst alternatywny

09.07.2018

Uwaga utrudnienia w ruchu. W dniach 25.06.2018 r. – 11.07.2018 r. będzie zamknięty przejazd kolejowy kat. C w km 127+441 linii kolejowej nr 1, będący skrzyżowaniem z drogą gminną nr 110056E w miejscowości Raciborowice.

Prace związane z remontem nawierzchni drogowo-torowej prowadzone będą przy całkowitym zamknięciu przejazdu kolejowego dla ruchu kołowego. Objazd wyznaczono w następujący sposób: z miejscowości Raciborowice do miejscowości Baby, a następnie drogą wojewódzką nr 716 do Biskupiej Woli oraz analogicznie w przeciwnym kierunku.

Tagi:
Remont

Nadchodzące wydarzenia

Brak elementów.

Więcej...

Aktualności

Salon Tlenuj|Komora hiperbaryczna w MTI

16.05.2023

Salon Tlenuj|Komora hiperbaryczna w MTI

  Salon TLENUJ Już od 1 CZERWCA zapraszamy do Salonu Tlenuj pod adresem ul. 100-lecia Odzyskania Niepodległości 3, miejsca, które oferuje Ci możliwość zadbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie Komora Hiperbaryczna, którą oferuje marka Tlenuj, to urządzenie, które umożliwia oddychanie 100% tlenem pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki temu organizm otrzymuje większą ilość tlenu, co wpływa na przyspieszenie procesów regeneracyjnych, lepszą kondycję fizyczną i poprawę samopoczucia Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie swojej wydajności fizycznej lub chcesz przyspieszyć swoje leczenie, to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.tlenuj.pl i poznania więcej szczegółów na temat usług.Tlenuj z nami! Złap oddech i zadbaj o swoje zdrowie! Rezerwacji możesz dokonać JUŻ DZIŚ poprzez: www.tlenuj.pl +48 516 922 719 salon@tlenuj.pl  Zapraszamy również do udziału w MOTOFESTYNIE, podczas którego odbędą się liczne konkursy i zawody dla publiczności, a w nich do wygrania gadżety oraz vouchery Salonu Tlenuj! Do zobaczenia!

Czytaj więcej...
MOTOFESTYN 2023 27 i 28 maj  ZAPRASZAMY!

26.04.2023

MOTOFESTYN 2023 27 i 28 maj ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej...
Film promujący współpracę gminy Moszczenica z firmami z sektora MŚP i instytucjami rządowymi oraz uczelniami wyższymi

26.04.2023

Film promujący współpracę gminy Moszczenica z firmami z sektora MŚP i instytucjami rządowymi oraz uczelniami wyższymi..

Czytaj więcej...
11 LISTOPADA Narodowe Święto Niepodległości

18.11.2022

11 LISTOPADA Narodowe Święto Niepodległości

Czytaj więcej...
III Międzynarodowa Konferencja IT

18.11.2022

III Międzynarodowa Konferencja IT

5 września odbyła się III Międzynarodowa Konferencja IT w budynku Moszczenickich Terenów Inwestycyjnych.  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli reprezentanci instytucji rządowych tj. NASK, Urzędów Wojewódzkich i jednostek samorządu terytorialnego, specjaliści branży IT oraz przedsiębiorcy. Konferencję zorganizowano w ramach projektu pn. „Kompleksowa promocja i wsparcie w rozwoju internacjonalizacji przedsiębiorstw z wykorzystaniem potencjału gospodarczego powiatu piotrkowskiego jako klucz do zwiększenia międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Łódzkiego”, realizowanego przez Powiat Piotrkowski i Gminę Moszczenica.Na uroczystości gminę reprezentował zastępca wójta Krzysztof Jędrzejczyk. 

Czytaj więcej...
III Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii

18.11.2022

III Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii

4 września w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka przy ul. Spacerowej 15 w Moszczenicy odbyły się III Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii, które towarzyszyły tegorocznym Dożynkom.Do udziału w wydarzeniu zaproszono firmy z sektora MŚP, które są zainteresowane rozwojem rozwojem eksportu i zdobywaniem nowych rynków zbytu za granicą w obszarach: Informatyka i telekomunikacja, Innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze, Energetyka, w tym odnawialne źródła energii. Mieliśmy przyjemność gościć takich przedsiębiorców jak:PIO MED Piotr PatałaSYSTEM SOLAR Dom Drewna Adam GlinkaŁódzki Dom Biznesu Sp. z o.o. ​Odbierz Pieniądze Marta Zjawiona INCOMEO SP. Z O.O.INCOMETOYS SP. Z O.O.WODEX Jakub NowakCzyste ChłopakiFPU LAMPART Krzysztof LewandowskiDwór Kiełczówka Agroturystyka KROMLE KORYTNICAP.P.H.U. DUNINEX II S.C. T. Sakrajda, P. SakrajdaPOLICJAUrząd Gminy w Moszczenicy

Czytaj więcej...
Więcej...

Wyszukiwarka