Profil firmy

TITUTO Sp. z o.o.

TITUTO Sp. z o.o. to firma zajmująca się tworzeniem rozwiązań informatycznych, w tym wykorzystujących aplikacje mobilne i internetowe. Zajmujemy się również organizacją i prowadzeniem autorskich szkoleń informatycznych oraz wsparciem w zakresie realizacji projektów.

Istotną rolę w działalności firmy pełnią własne produkty, które wdrażamy nie tylko w Polsce, lecz również poza jej granicami. Wykonujemy także projekty z branży inżynierii środowiska. Zajmujemy się całościową realizacją projektów, uwzględniając analizę wymagań, projekt graficzny, implementację rozwiązania, testowanie, wdrożenie, a także utrzymanie systemu.

Skupiamy się na ścisłej współpracy z Klientem na różnych etapach, w tym poprzez częste dostarczanie kolejnych wersji projektu w celu bieżącej obserwacji postępów prac. Posiadamy bogate doświadczenie potwierdzone wieloma zrealizowanymi projektami, wdrożonymi w różnych miejscach na świecie. Otrzymaliśmy także wyróżnienia w konkursach branżowych, w tym w konkursie Tech.Travel Award 2015. Zostaliśmy również odznaczeni Certyfikatem Firma godna zaufania zarówno w 2016, 2017, jak i 2018 r. Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i młodości poszczególnych członków zespołu realizujemy interesujące projekty dla naszych Klientów, rozwijamy swoje umiejętności oraz realizujemy coraz to ambitniejsze cele, równocześnie nie zapominając o pomocy potrzebującym, ściśle współpracując z Zakonem Maltańskim w Polsce.

Dane teleadresowe

TITUTO Sp. z o.o.
ul. Zelwerowicza 52G, 35-601 Rzeszów

Oferty pracy

Programista aplikacji internetowych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy TITUTO Sp. z o.o., poszukujemy pracowników na stanowisko Web developera, którzy dołączą do zespołu zajmującego się tworzeniem aplikacji internetowych dla klientów oraz rozwojem naszych autorskich systemów. Poszukujemy osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności programowania w C#. Mile widziana będzie znajomość technologii ASP.NET MVC. Oferujemy długoterminową współpracę, elastyczne godziny pracy i szerokie możliwości rozwoju zawodowego przy tworzeniu ciekawych projektów.

Szczegóły...

Programista aplikacji mobilnych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy TITUTO Sp. z o.o., poszukujemy pracowników na stanowisko Web developera, którzy dołączą do zespołu zajmującego się tworzeniem aplikacji mobilnych dla klientów oraz rozwojem naszych autorskich systemów. Poszukujemy osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności programowania w C#. Mile widziana będzie znajomość technologii Xamarin. Oferujemy długoterminową współpracę, elastyczne godziny pracy i szerokie możliwości rozwoju zawodowego przy tworzeniu ciekawych projektów.

Szczegóły...

Specjalista ds. sprzedaży

W związku z dynamicznym rozwojem firmy TITUTO Sp. z o.o., poszukujemy pracowników na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży, którzy dołączą do naszego zespołu sprzedażowego. Poszukujemy osób, które lubią kontakt z ludźmi, są optymistycznie nastawione oraz chcą rozwijać się zawodowo. Mile widziana będzie znajomość branży IT.

Szczegóły...

Zeskanuj kod QR

Nadchodzące wydarzenia

Brak elementów.

Więcej...

Aktualności

Tekst alternatywny

10.07.2018

Motofestyn 2018

W To była VIII edycja tej popularnej w regionie imprezy. Moszczenicy można było podziwiać m.in. Marcina Głowackiego, mistrza świata w stuncie motocyklowym. Głowacki nazywany "Polish Ninja" zachwycił widzów niesamowitymi akrobacjami, m.in. staniem na głowie w tracie jazdy. Oprócz mistrzowskich pokazów stuntu można było zobaczyć drift, czyli jazdę w kontrolowanym poślizgu w wykonaniu Holy Drift, pokazy sztuki walki szkoły Akido Akikai czy akcję ratowniczą w wykonaniu strażaków. Zespół Jacy Tacy Moszczenicy zaprosił na tradycyjne puszczanie wianków i ognisko. Gwiazdą wieczoru była grupa D-Bomb. Motofestynowi towarzyszyła zbiórka krwi zorganizowana przez moszczenicki klub HDK PCK. Zebrano 7200 ml krwi.  W niedzielę drugiego dnia można było podziwiać zabytkowe samochody m.in. amerykańskie mustangi. Niestety padający deszcz pokrzyżował plany organizatorów, którzy zmuszeni byli odwołać występy Formacji Chatetlet i Agaty Michalskiej z The Others. Artyści przyjadą do Moszczenicy w innym terminie.

Czytaj więcej...
Tekst alternatywny

10.07.2018

Utrudnienia w ruchu

UWAGA! Zmienił się termin zamknięcia przejazdu kolejowego w Raciborowicach. Od dnia 09.07.2018 r. do dnia 25.07.2018 r. będzie zamknięty przejazd kolejowy kat. C w km 127+441 linii kolejowej nr 1, będący skrzyżowaniem z drogą gminną nr 110056E w miejscowości Raciborowice. Prace związane z remontem nawierzchni drogowo-torowej prowadzone będą przy całkowitym zamknięciu przejazdu kolejowego dla ruchu kołowego. Objazd wyznaczono w następujący sposób: z miejscowości Raciborowice do miejscowości Baby, a następnie drogą wojewódzką nr 716 do Biskupiej Woli oraz analogicznie w przeciwnym kierunku. O remoncie informowaliśmy TUTAJ

Czytaj więcej...
Tekst alternatywny

10.07.2018

Uwaga na pobór wody!

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Moszczenicy ze względu na zbyt duży pobór w stosunku do możliwości ujęcia wody zwraca się z apelem o zaniechanie korzystania z wody sieciowej do celów innych niż socjalno-bytowe. Apel dotyczy mieszkańców miejscowości zaopatrywanych z ujęcia wody w Moszczenicy: Moszczenica, Wola Moszczenicka, Gajkowice, Kosów, Gazomia Stara, Białkowice, Pomyków (od Moszczenicy)Przedsiębiorstwo prosi również o o zwrócenie uwagi na pobór wody z hydrantów p.poż przez osoby do tego nieuprawnione. Jedyne uprawnione podmioty to Jednostki Straży Pożarnej oraz służby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Moszczenicy.Wszelkie zauważone nieprawidłowości prosimy zgłaszać pod następujące numery telefonów: 44 6169486 dni powszednie w godz. 7-15 oraz numery komórkowe: 602693822 lub 608365540 całodobowo.

Czytaj więcej...
Tekst alternatywny

09.07.2018

Odnowiony przystanek

Przystanek autobusowy położony przy Rynku w Srocku przestał straszyć. Wielokrotnie dewastowany był antywizytówką miejscowości. Teraz został wyremontowany z funduszu sołeckiego. Mieszkańcy mają nadzieję, że wszyscy będą dbać o wspólne dobro.Zakres remontu obejmował m.in. naprawę murów, wymianę dachu, wykonanie nowej posadzki oraz likwidację ścianki działowej i drzwi co pozwoliło powiększyć miejsce dla pasażerów.

Czytaj więcej...
Tekst alternatywny

09.07.2018

Remont przejazdu w Raciborowicach

Uwaga utrudnienia w ruchu. W dniach 25.06.2018 r. – 11.07.2018 r. będzie zamknięty przejazd kolejowy kat. C w km 127+441 linii kolejowej nr 1, będący skrzyżowaniem z drogą gminną nr 110056E w miejscowości Raciborowice.Prace związane z remontem nawierzchni drogowo-torowej prowadzone będą przy całkowitym zamknięciu przejazdu kolejowego dla ruchu kołowego. Objazd wyznaczono w następujący sposób: z miejscowości Raciborowice do miejscowości Baby, a następnie drogą wojewódzką nr 716 do Biskupiej Woli oraz analogicznie w przeciwnym kierunku.

Czytaj więcej...
Tekst alternatywny

10.07.2018

Uwaga na pobór wody!

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Moszczenicy ze względu na zbyt duży pobór w stosunku do możliwości ujęcia wody zwraca się z apelem o zaniechanie korzystania z wody sieciowej do celów innych niż socjalno-bytowe. Apel dotyczy mieszkańców miejscowości zaopatrywanych z ujęcia wody w Moszczenicy: Moszczenica, Wola Moszczenicka, Gajkowice, Kosów, Gazomia Stara, Białkowice, Pomyków (od Moszczenicy) Przedsiębiorstwo prosi również o o zwrócenie uwagi na pobór wody z hydrantów p.poż przez osoby do tego nieuprawnione. Jedyne uprawnione podmioty to Jednostki Straży Pożarnej oraz służby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Moszczenicy. Wszelkie zauważone nieprawidłowości prosimy zgłaszać pod następujące numery telefonów: 44 6169486 dni powszednie w godz. 7-15 oraz numery komórkowe: 602693822 lub 608365540 całodobowo.

Czytaj więcej...
Więcej...

Wyszukiwarka