Profil firmy

Intigo Sp. z o.o.

Intigo tworzy zaawansowane informatyczne rozwiązania związane z wysokodostępną infrastrukturą serwerowo-sieciową oraz gromadzeniem i inteligentnym przetwarzaniem wielkich zbiorów złożonych danych tzw. complex and big data. Wspieramy także samorządy oraz inne podmioty w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych na rozwiązania z branży IT.

Nasza kadra posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rozwijaniu metod naukowych związanych z analizą danych i podejmowaniem decyzji wraz z dziesiątkami międzynarodowych publikacji naukowych. Nasz zespół posiada umiejętności potwierdzone certyfikatami Microsoft. Rozwiązania dla naszych klientów budujemy w oparciu o najnowsze technologie liderów rynku IT: CNTK, MS SQL Server, ASP.NET, Windows Server, CISCO, HP.

Rozwiązania inteligentne

IntiGO to spółka dysponująca zespołem wysoko wykwalikowanych specjalistów w dziedzinie uczenia maszynowego , którzy algorytmami nawiązującymi do sztucznej inteligencji zajmują się od wielu lat. Ściśle w tym zakresie współpracujemy z uczelniami wyższymi oraz Polskim Towarzystwem Sieci Neuronowych. Systemy oparte na uczeniu maszynowym przetwarzają i analizują ogromne ilości danych. Dla całego szeregu zadań, wykazują one znaczącą przewagę nad tradycyjnymi podejściami analitycznymi i programistycznymi. Stoją one za wyszukiwarkami, systemami zabezpieczeń sieciowych czy analizą danych w czasie rzeczywistym. Tradycyjna analiza danych związana jest z opóźnieniem pomiędzy momentem zbierania danych a otrzymaniem wyniku ich analizy. IntiGO, wykorzystując sieci neuronowe, głębokie uczenie oraz zaawansowany preprocessing danych, pomaga klientom analizować dane oraz podejmować decyzje szybciej niż konkurencja. Analizujemy dane tekstowe, obrazy, wideo, strumienie danych oraz język naturalny.

Oprogramowanie

Tworzymy od podstaw rozbudowane systemy softwarowe głównie w technologiach Microsoft. Rozwiązania mogą być oparte o bezpieczne relacyjne i nierelacyjne bazy danych, z replikacją, redundancją dostępu czy automatycznymi kopiami bezpieczeństwa. Aplikacje internetowe typu responsywnego, single page, szyfrowaną treścią, czy z wykorzystaniem technologii REST do komunikacji z urządzeniami mobilnymi. Wykorzystujemy Microsoft SQL Server, Internet Information Services, Reporting Services, Analysis Services. Tworzymy oprogramowanie w C#, C++, Python.

Infrastruktura

Infrastruktura informatyczna odgrywa coraz większą rolę w działaniu obecnych przedsiębiorstw. Zajmujemy się tworzeniem infrastruktury, która jest zawsze sprawna i dostępna. Projektujemy i budujemy wysokodostępne rozwiązania serwerowo-sieciowe. Tworzymy sieci komputerowe na każdym poziomie: warstwy fizycznej, przełączników, routerów oraz firewalli. Poprzez wirtualizację zmniejszamy koszty oraz poprawiamy niezawodność. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa, a także koordynowania prac i zarządzania zespołami IT przy projektach o łącznej wartości kilkudziesięciu milionów złotych. Nasz zespół posiada umiejętności potwierdzone certyfikatami Microsoft.

Pozyskiwanie środków na projekty IT

Jesteśmy autorami wielu dokumentacji technicznych (Programów Funkcjonalno-Użytkowych) oraz wniosków o dotacje, dzięki którym zarówno samorządy jak i podmioty MŚP pozyskały ogromne środki na działania związane z IT.


Dane teleadresowe

Intigo Sp. z o.o.
ul. Piotrkowska 270, Łódź 90-361

Oferty pracy

Obecnie nie ma żadnych ofert pracy.

Zeskanuj kod QR

Nadchodzące wydarzenia

Brak elementów.

Więcej...

Aktualności

Tekst alternatywny

10.07.2018

Motofestyn 2018

W To była VIII edycja tej popularnej w regionie imprezy. Moszczenicy można było podziwiać m.in. Marcina Głowackiego, mistrza świata w stuncie motocyklowym. Głowacki nazywany "Polish Ninja" zachwycił widzów niesamowitymi akrobacjami, m.in. staniem na głowie w tracie jazdy. Oprócz mistrzowskich pokazów stuntu można było zobaczyć drift, czyli jazdę w kontrolowanym poślizgu w wykonaniu Holy Drift, pokazy sztuki walki szkoły Akido Akikai czy akcję ratowniczą w wykonaniu strażaków. Zespół Jacy Tacy Moszczenicy zaprosił na tradycyjne puszczanie wianków i ognisko. Gwiazdą wieczoru była grupa D-Bomb. Motofestynowi towarzyszyła zbiórka krwi zorganizowana przez moszczenicki klub HDK PCK. Zebrano 7200 ml krwi.  W niedzielę drugiego dnia można było podziwiać zabytkowe samochody m.in. amerykańskie mustangi. Niestety padający deszcz pokrzyżował plany organizatorów, którzy zmuszeni byli odwołać występy Formacji Chatetlet i Agaty Michalskiej z The Others. Artyści przyjadą do Moszczenicy w innym terminie.

Czytaj więcej...
Tekst alternatywny

10.07.2018

Utrudnienia w ruchu

UWAGA! Zmienił się termin zamknięcia przejazdu kolejowego w Raciborowicach. Od dnia 09.07.2018 r. do dnia 25.07.2018 r. będzie zamknięty przejazd kolejowy kat. C w km 127+441 linii kolejowej nr 1, będący skrzyżowaniem z drogą gminną nr 110056E w miejscowości Raciborowice. Prace związane z remontem nawierzchni drogowo-torowej prowadzone będą przy całkowitym zamknięciu przejazdu kolejowego dla ruchu kołowego. Objazd wyznaczono w następujący sposób: z miejscowości Raciborowice do miejscowości Baby, a następnie drogą wojewódzką nr 716 do Biskupiej Woli oraz analogicznie w przeciwnym kierunku. O remoncie informowaliśmy TUTAJ

Czytaj więcej...
Tekst alternatywny

10.07.2018

Uwaga na pobór wody!

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Moszczenicy ze względu na zbyt duży pobór w stosunku do możliwości ujęcia wody zwraca się z apelem o zaniechanie korzystania z wody sieciowej do celów innych niż socjalno-bytowe. Apel dotyczy mieszkańców miejscowości zaopatrywanych z ujęcia wody w Moszczenicy: Moszczenica, Wola Moszczenicka, Gajkowice, Kosów, Gazomia Stara, Białkowice, Pomyków (od Moszczenicy)Przedsiębiorstwo prosi również o o zwrócenie uwagi na pobór wody z hydrantów p.poż przez osoby do tego nieuprawnione. Jedyne uprawnione podmioty to Jednostki Straży Pożarnej oraz służby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Moszczenicy.Wszelkie zauważone nieprawidłowości prosimy zgłaszać pod następujące numery telefonów: 44 6169486 dni powszednie w godz. 7-15 oraz numery komórkowe: 602693822 lub 608365540 całodobowo.

Czytaj więcej...
Tekst alternatywny

09.07.2018

Odnowiony przystanek

Przystanek autobusowy położony przy Rynku w Srocku przestał straszyć. Wielokrotnie dewastowany był antywizytówką miejscowości. Teraz został wyremontowany z funduszu sołeckiego. Mieszkańcy mają nadzieję, że wszyscy będą dbać o wspólne dobro.Zakres remontu obejmował m.in. naprawę murów, wymianę dachu, wykonanie nowej posadzki oraz likwidację ścianki działowej i drzwi co pozwoliło powiększyć miejsce dla pasażerów.

Czytaj więcej...
Tekst alternatywny

09.07.2018

Remont przejazdu w Raciborowicach

Uwaga utrudnienia w ruchu. W dniach 25.06.2018 r. – 11.07.2018 r. będzie zamknięty przejazd kolejowy kat. C w km 127+441 linii kolejowej nr 1, będący skrzyżowaniem z drogą gminną nr 110056E w miejscowości Raciborowice.Prace związane z remontem nawierzchni drogowo-torowej prowadzone będą przy całkowitym zamknięciu przejazdu kolejowego dla ruchu kołowego. Objazd wyznaczono w następujący sposób: z miejscowości Raciborowice do miejscowości Baby, a następnie drogą wojewódzką nr 716 do Biskupiej Woli oraz analogicznie w przeciwnym kierunku.

Czytaj więcej...
Tekst alternatywny

10.07.2018

Uwaga na pobór wody!

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Moszczenicy ze względu na zbyt duży pobór w stosunku do możliwości ujęcia wody zwraca się z apelem o zaniechanie korzystania z wody sieciowej do celów innych niż socjalno-bytowe. Apel dotyczy mieszkańców miejscowości zaopatrywanych z ujęcia wody w Moszczenicy: Moszczenica, Wola Moszczenicka, Gajkowice, Kosów, Gazomia Stara, Białkowice, Pomyków (od Moszczenicy) Przedsiębiorstwo prosi również o o zwrócenie uwagi na pobór wody z hydrantów p.poż przez osoby do tego nieuprawnione. Jedyne uprawnione podmioty to Jednostki Straży Pożarnej oraz służby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Moszczenicy. Wszelkie zauważone nieprawidłowości prosimy zgłaszać pod następujące numery telefonów: 44 6169486 dni powszednie w godz. 7-15 oraz numery komórkowe: 602693822 lub 608365540 całodobowo.

Czytaj więcej...
Więcej...

Wyszukiwarka